Aile Hukuku

BOŞANMA DAVASI HAKKINDA

Kayseri  Boşanma Avukatı

Boşanma Avukatı Kayseri olarak boşanma davası konuları olan Terk Sebebiyle Boşanma, çekişmeli boşanma, Aldatma-Zina Sebebiyle Boşanma, anlaşmalı boşanma, Fiili Ayrılık Sebebiyle Boşanma, Akıl Hastalığı Sebebiyle Boşanma, Hayata Kast Sebebiyle Boşanma, Suç İşleme Sebebiyle Boşanma, evlilik Birliğinin Sarsılması Sebebiyle Boşanma,maddi-manevi-ekonomik-sosyal-fiziki-psikolojik şiddet sebebiyle boşanma,kötü muamele sebebiyle boşanma,zina sebebiyle boşanma Davası konularında her zaman yanınızdayız!

Boşanma Avukatı Ankara İlknur NARİN, çekişmeli boşanma ve anlaşmalı boşanma davaları ile nafaka, tazminat , velayet ve mal paylaşımı ve velayet hakkından kaynaklanan soyadı değişikliği davalarına bakarak boşanma davası konularında özverili olarak çalışmaktadır.

Kayseri  Boşanma Avukatı İlknur NARİN, özellikle Kayseri’de müvekkillerinin ihtiyaçlarını ve taleplerini meslek kuralları dahilinde kalarak doğru ve hızlı bir şekilde karşılayabilmektir.

Karşılıklı güven ve gizlilik ilkesi çerçevesinde müvekkilerimiz ile birebir görüşerek, en etkin çözüm yolunu belirlemek öncelikli görevimizdir.

Randevu İçin Arayın!

0(533) 593 56 14